جسمانی فرمول برنامه برنامه یغمایی خواننده

جسمانی: فرمول برنامه برنامه یغمایی خواننده محمد اصفهانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با تاج به بهشت هم نمی‌روم!‍ , تکرار می‌کنم

در شرایطی که ابهامات و نگرانی ها راجع به گزینش سرمربی تیم ملی امید و وقت شروع به فعالیت این تیم جهت آماده سازی حضور در بازی های آسیایی جاکارتا زیاد شده است بود

با تاج به بهشت هم نمی‌روم!‍ , تکرار می‌کنم

تکرار می کنم؛ با تاج به بهشت هم نمی روم!‍

عبارات مهم : سرمربی

در شرایطی که ابهامات و نگرانی ها راجع به گزینش سرمربی تیم ملی امید و وقت شروع به فعالیت این تیم جهت آماده سازی حضور در بازی های آسیایی جاکارتا زیاد شده است بود، مدیر فدراسیون فوتبال از گزینش سرمربی در روزهای پیش رو خبر داد. جالب ولی این جاست که مهدی تاج خبر حضور علی کریمی بزرگترین منتقد فدراسیون و خودش در بین گزینه ها را تایید کرد! اتفاقی که سرمربی کنونی سپیدرود رشت در گفت وگویی کوتاه با روزنامه شهروند به آن واکنشی جالب نشان داد.

با تاج به بهشت هم نمی‌روم!‍ , تکرار می‌کنم

نکونام مهم ترین گزینه تیم امید

از مدت ها قبل حرف و حدیث های زیادی راجع به گزینه نهایی سرمربیگری تیم امید در رسانه ها انتشار یافته هست. از علیرضا منصوریان، اسکوچیچ، مجید جلالی، مارکار آقاجانیان، امید نمازی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان و جواد نکونام البته به عنوان مهم ترین گزینه نام برده شد.

در شرایطی که ابهامات و نگرانی ها راجع به گزینش سرمربی تیم ملی امید و وقت شروع به فعالیت این تیم جهت آماده سازی حضور در بازی های آسیایی جاکارتا زیاد شده است بود

در این بین کارلوس کی روش در بیانیه ای به صورت رسمی اعلام کرد که عالی ترین گزینه جهت سرمربیگری تیم امید جواد نکونام است و همین اعلام حمایت سرمربی فعلی نساجی قائم شهر را به عنوان مهم ترین گزینه از بقیه جدا کرد. آینده نگری می شود نکونام علاوه بر سرمربیگری تیم امید احتمال دارد دوباره به عنوان دستیار کی روش به کادر فنی تیم بزرگسالان هم بازگردد و در جام جهانی حضور داشته باشد. البته چند وقت قبل تاج بعد از بررسی های متفاوت حمید استیلی را به عنوان مدیر تیم المپیک گزینش کرد تا گزینش سرمربی و انجام سایر امور به وسیله استیلی با هماهنگی فدراسیون فوتبال انجام شود.

انتخاب سرمربی ظرف امروز و فردا

فدراسیون فوتبال تاکنون ١٢٥ بازی رده سنی امید را به مسئولان برگزاری بازی های آسیایی اندونزی ارسال کرده هست. به این ترتیب سرمربی نفرات نهایی را از این لیست ١٢٥ نفره گزینش خواهد کرد. مدیر فدراسیون فوتبال هم البته روز گذشته در پاسخ به این پرسش که گفته می شود نکونام، علی کریمی و سیروس پورموسوی جزو گزینه های مهم هدایت تیم امید هستند به خبرنگاران گفت: «هم گزینه خارجی و هم گزینه داخلی داریم. همه این عزیزان در لیست ما حضور دارند و درنهایت ظرف یکی دو روز آینده گزینش نهایی را انجام خواهیم داد تا بالاخره ضمن موفقیت در بازی های آسیایی به طلسم بیش از ٤٠ سال ناکامی در رسیدن به المپیک آخر بدهیم.»

واکنش کریمی: با تاج به بهشت هم نمی روم!

با تاج به بهشت هم نمی‌روم!‍ , تکرار می‌کنم

علی کریمی دیروز در گفت وگوی کوتاهی با روزنامه شهروند راجع به اعلام نامش بین گزینه های سرمربیگری تیم امید صحبت های جالبی داشت و گفت: «من هم در جلسه شخصی که چند ماه قبل با تاج داشتم به خودش این حرف را زدم و هم در یک مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها! باز هم باید آن جمله را تکرار کنم که من با تاج به بهشت هم نمی روم و با دارودسته او امکان ندارد که همکاری داشته باشم. بارها گفته ام آنها در خدمت فدراسیون نیستند و این فوتبال است که در خدمت آنهاست و تا هنگامی که که مدیریت دست آنها باشد، یک روز خوش هم نخواهیم دید.

همین حالا هم فدراسیون ٥ستاره نتوانسته خواسته های تیم ملی بزرگسالان را در آستانه جام جهانی به معنای واقعی فراهم کند و شما می بینید که چه فجایعی در این مدت رخ داده هست. آن وقت جهت تیم المپیک که مدت هاست تعطیل هست، چه کار می خواهند بکنند؟ حتی اگر فرض بگیریم این تیم را تشکیل بدهند و به موفقیتی هم برسند، باز هم پرسشها سرجای خود باقی خواهند ماند، چون تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها روی اصول انجام نمی شود.» کریمی در آخر گفت: «آقایان با این صحبت هایی که من راجع به آنها در این مدت داشتم، ترجیح می دهند اصلا علی کریمی در این فوتبال نباشد، چه برسد به این که بخواهند یک درصد هدایت یکی از تیم های ملی را به من بدهند. من البته بدون کار بودن را به کارکردن با آنها ترجیح می دهم.»

در شرایطی که ابهامات و نگرانی ها راجع به گزینش سرمربی تیم ملی امید و وقت شروع به فعالیت این تیم جهت آماده سازی حضور در بازی های آسیایی جاکارتا زیاد شده است بود

شهروند

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | علی کریمی | انتخاب سرمربی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs